2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dodane 28 maja 2024

Pracownik biurowy działu serwisu

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent myjni bezdotykowych, działający na rynku ponad 20 lat w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Logistyk serwisu

Zakres obowiązków

· kontakt z klientami w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,

· budowanie długotrwałych relacji z klientami,

· bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta,

· reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy,

· rejestrowanie zleceń serwisowych w systemie informatycznym,

Wymagania

· samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu działań,

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

· zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

· umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

· umiejętności negocjacyjne,

· wykształcenie techniczne,

· znajomość języków obcych,

· prawo jazdy kat. B,

· doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· doskonałe warunki pracy w nowo wybudowanej siedzibie firmy,

· możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego,

· praca stacjonarna, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Prosimy o aplikacje przez portal OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 684141900