2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chełmno
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowy działu handlowego

Lokalizacja

Chełmno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu Placówek Medycznych. Dostarczamy wyjątkowe rozwiązania na bloki operacyjne, sale chorych, sale porodowe oraz gabinety lekarskie. Jakość oferowanych usług jest podparta kilkunastoletnim doświadczeniem kadry oraz certyfikowanym systemem jakości ISO 9001 oraz ISO 13485 dla wyrobów medycznych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Chełmno

Opis stanowiska:

 przygotowywanie ofert cenowych, przetargowych, wycen projektów

przygotowywanie i pozyskiwanie ofert od podwykonawców

współpraca z kontrahentami

monitorowanie projektów

koordynacja działań w zakresie wyznaczonej grupy produktowej

współpraca z siecią handlową, koordynatorami i działem marketingu

Wymagania:

Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel.

Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane;

Znajomość języka angielskiego

Predyspozycje techniczne

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Szkolenia i rozwój zawodowy.

Lokalizacja

Chełmno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Chełmno
ID: 918926091