2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik biurowy/dział zakupów/Excel

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poznaj naszą firmę…

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracownika biurowego do działu zakupów

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Warszawa - Włoch

Opis stanowiska:

  • Prace administracyjne, kontakt z dostawcami

  • Kontrola obiegu dokumentów pomiędzy dostawcą a działem zakupów

  • Pozyskiwanie i obróbka danych o produktach, w celu zapewnienia wymaganych informacji w systemach wewnętrznych

  • Bliska współpraca z Koordynatorem ds. zakupów

Wymagania:

  • Komunikatywność

  • Dobre umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (Ty decydujesz)

  • Praca od pn.-pt. w godzinach biurowych

  • Pakiet benefitów ( dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia na życie)

  • Miejsce pracy w Warszawie, dzielnica Włochy

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Zadzwoń i dopytaj się o szczegóły lub zaaplikuj przez portal OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 919471826