2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Biurowy - Dział Sprzedaży/ Obsługa Sieci Handlowej

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogólnopolska Firma Dystrybucyjna Garmond Press SA O/Warszawa zatrudni Pracownika Biurowego.

Opis stanowiska:

- praca w dedykowanym programie (wprowadzanie zamówień, zwrotów, braków, zleceń reklamacyjnych)

- przyjmowanie zgłoszeń i kontrola rozliczeń Klientów firmy

- prowadzenie obsługi korespondencji e-mailowej z innymi działami.

Czego od Ciebie wymagamy:

- wykształcenie min. Średnie

- biegła obsługa pakietu Office, szybkie bezwzrokowe pisanie

- bardzo dobra organizacja czasu pracy

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność i otwartość

- staranność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Co oferujemy:

- ciekawą pracę w zgranym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę na pełny etat godziny 8-16/ 7-15, pon-pt.

- umowę o pracę

Miejsce pracy: Biurowiec Żerań FSO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 893335183