2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Załom
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik biurowy/dział rezerwacji i recepcji w hotelu

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Załom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownik biurowy/dział rezerwacji/recepcjonista/tka:

Wymagania:

• wykształcenie średnie

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• dobra znajomość pakietu Microsoft Office

• bardzo dobra organizacja czasu pracy

• umiejętność dobrej współpracy interpersonalnej

• odpowiedzialność za powierzone zadania

• skrupulatność i dokładność w pracy

• komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji z Klientami

• wysoka motywacja i dyscyplina w pracy

• sprawna obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

• umiejętność pracy w zespole

• Gotowość do pracy w systemie 8 godzinnym. Praca od 8 do 16 lub 12 do 20.

• Możliwość pracy w systemie 4 godzinnym. Praca od 16 do 20.

Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • Udzielania Klientom kompleksowych informacji w zakresie świadczonych usług oraz ich telefoniczna sprzedaż ( dokonywanie rezerwacji turnusów)

  • obsługa systemów rezerwacyjnych ( zapewniamy szkolenia )

  • Obsługa komputera, oraz innych urządzeń biurowych.

  • prace administracyjno - biurowe

  • sporządzanie pism

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów

  • sporządzanie i koordynacja korespondencji zewnętrznej

  • załatwianie bieżących spraw administracyjnych

    Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i rozwijającej się firmie.

  • Wynagrodzenie analogiczne do posiadanych umiejętności.

  • Stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy.

  • Możliwości zdobywania doświadczenia.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcam do przesłania CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Załom,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Załom
ID: 735910895