2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Warszawskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - dział BDO

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Skip Group Żwawiak sp. k jako lider w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika biurowego działu BDO.

 Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-19:00 (druga zmiana co 3 tydzień).

Dodatkowo jedna sobota w miesiącu w godzinach 7:00-15:00

 Zadania:

1.    generowanie kart przekazania odpadów

2.    pomoc przy tworzeniu kart przekazania odpadów klientom

3.    ważenie kontenerów

4.    obsługa transportów zewnętrznych, awizowanie

5.   monitorowanie stanów magazynowych

6.   przyjmowanie odbiorów od kierowców

Oczekiwania:

1.    umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych i pakietu MS Office

2.    doświadczenie w pracy biurowej

3.    sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

4.    umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

5.   odpowiedzialność i chęć do nauki nowych umiejętności

Oferujemy:

1.   pełne przeszkolenie i naukę pracy na stanowisku

2.    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

3.    miłą atmosferę w miejscu pracy

4.    możliwość rozwinięcia swojej wiedzy w zakresie Ochrony Środowiska

 Praca w okolicach ul Bałtyckiej/Głównej

 Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 862569281