2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Środa Wielkopolska
Dodane 20 maja 2024

Pracownik biurowy ds. wsparcia sprzedaży

Wynagrodzenie

5 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wraz z dalszym rozwojem fabryki mebli poszukujemy osoby do pracy na zastępstwo na stanowisku:

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera (m.in. znajomości edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, programów do fakturowania, mile widziana znajomość programów księgowych);

  • dobrej organizacji pracy;

  • dokładności i odpowiedzialności;

  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań;

  • umiejętności współpracy;

  • entuzjazmu;

  • wykształcenia minimum średniego.

Zadania:

  • bieżąca obsługa biura (e-mail, poczta, telefon);

  • prowadzenie dokumentacji realizacji zamówienia (m.in. wystawianie faktur, dokumentów CMR, WZ, KP, dokumentów dla kierowców);

  • komunikacja z przedstawicielami handlowymi i kierowcami;

  • obsługa programu księgowego Optima Comarch;

  • przygotowywanie raportów (m.in. należności, obrotów, rozliczeń kierowców);

  • dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • dodatkowe premie uznaniowe uzależnione od zaangażowania;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • dobre warunki socjalne w miejscu pracy;

  • pracę w systemie jednozmianowym;

  • ciekawe zadania realizowane w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych warunkach pracy;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że ma Pan/Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana/Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych.

Gwarantujemy poufność w procesie rekrutacji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem HR od poniedziałku do piątku w godz. od 08:00 do 14:00.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 919562917