2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gniezno
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ds. realizacji zamówień i logistyki

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik biurowy ds. realizacji zamówień i logistyki, która będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie procesem zakupów i logistyki. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w tworzeniu ofert, kalkulacji kosztów, negocjacjach z dostawcami i klientami oraz zapewnieniu efektywnej realizacji zamówień.

Obowiązki:

  • Tworzenie ofert, kalkulacji i umów

  • Optymalizacja kosztów

  • Zakupy materiałów

  • Negocjacje warunków handlowych z dostawcami

  • Negocjacje umów z klientami

  • Koordynacja logistyki i przygotowania produkcji

  • Nadzór nad realizacją zamówień

  • Prowadzenie dokumentacji w obszarze zakupów i przygotowania produkcji

  • Bieżący kontakt z dostawcami i klientami

  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zaopatrzenia lub logistyki

  • Znajomość rysunków technicznych

  • Umiejętność analizy kosztów

  • Znajomość obsługi programów biurowych (np. MS Office)

  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość procedur zakupowych i negocjacyjnych.

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Odpowiedni sprzęt i programy do pracy

  • Komputer i telefon służbowy

O nas: BUD-AR Gniezno to jedna z największych spółek działających w branży dekarskiej, która prowadzi prace budowane na obszarze całej Polski nieprzerwanie od 2004 r. Zakres działalności to kompleksowe wykonanie obudowy obiektów magazynowych i przemysłowych. Specjalizujemy się w wykonaniu pokryć dachowych i obudowy z elewacyjnych płyt warstwowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w wiadomości na OLX oraz kontakt pod numerem telefonu: 50*****25

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 908901687