2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Chylonia
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy ds. Administracji Magazynowej, Gdynia

Wynagrodzenie

5 000 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Job-Target sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr 12985 dla swojego klienta poszukuje zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy ds. Administracji Magazynowej

Lokalizacja: Gdynia ul. Logistyczna

Zakres obowiązków:

· Zapewnienie kompleksowej obsługi kierowców oraz koordynacja ich pracy w zakresie załadunku, rozładunku oraz transportu towarów.

· Aktywne uczestnictwo w procesach administracyjnych związanych z magazynowaniem, w tym sporządzanie dokumentów związanych z przyjęciem, wydaniem i kontrolą towarów.

· Prowadzenie bieżącej ewidencji dokumentacji magazynowej oraz archiwizacja niezbędnych danych.

· Aktywne uczestnictwo w pracach związanych z kontrolą stanów magazynowych oraz zarządzaniem przepływem towarów.

· Utrzymywanie stałej komunikacji i współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej koordynacji działań.

Wymagania:

· Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie logistyki/transportu lub administracji (możliwość podjęcia pracy również dla osób w trakcie nauki zaocznej).

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

· Zdolność do efektywnej pracy w zespole oraz wysoka organizacja pracy własnej.

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela.

· Znajomość systemów magazynowych będzie dodatkowym atutem.

· Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

· Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami wymagającymi szybkiej decyzji i elastyczności.

· Wysoka kultura osobista oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

· Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z perspektywą docelowego zatrudnienia u naszego klienta po okresie współpracy agencyjnej.

· Wynagrodzenie: od 30 zł/h brutto.

· Stałe godziny współpracy pon-pt, dzięki czemu możesz łatwiej planować swój czas.

Aplikacja: Jeżeli jesteś zainteresowany/a i spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj - aplikuj!

Prosimy o załączanie CV po przez zgłoszenia OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 912158810