2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Trzebnica
Dodane 27 maja 2024

Pracownik biurowy - doradca klienta z językiem angielskim

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży handlu i produkcji maszyn rolniczych poszukuje pracownika biurowego. Miejsce pracy znajduje się w Wiszni Małej w powiecie Trzebnickim. Poszukiwany pracownik będzie odpowiedzialny za prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami z Polski i zagranicy, w związku z czym wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziane osoby z doświadczeniem np. w handlu samochodami, maszynami itp.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Identyfikacja i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

  • Kontakt mailowy z klientami w Polsce i zagranicą – ofertowanie, doradztwo i nadzór nad realizacją zamówień

  • Aktualizacja zamówień w bazie i koordynacja z produkcją

  • Organizacja pakowania i transportu – kontakt ze spedytorami i kurierami

  • Monitorowanie stanów materiałowych i kontakt z dostawcami

  • Tworzenie treści produktowych i zdjęć na stronę internetową

  • Edycja i aktualizacja strony internetowej – mile widziana znajomość Wordpress

  • Dodawanie płatnych ogłoszeń na portalach typu OLX, Allegro czy Sprzedajemy

  • Aktywne zdobywanie klientów na Facebooku itp.

  • Przygotowywanie ofert

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Gotowość do nauki

  • Mile widziana znajomość Wordpress

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Wsparcie merytoryczne

  • Premie wynikowe i uznaniowe

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 921143472