2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Białostoczek
Dodane 09 maja 2024

Pracownik biurowy do organizacji wycieczek w biurze podróży

Wynagrodzenie

5 650 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do naszego zespołu w ABC Tour!

Szukamy energicznego Pracownika Biura Podróży do naszej placówki w Białystoku— Koordynator do organizacji wycieczek

Lokalizacja: ul. Komisji Edukacji Narodowej 52/lok. 2, Białystok

Twój zakres obowiązków:

-Organizacja obozów językowych

-Wystawianie faktur sprzedażowych

-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

-Wsparcie administracyjne dla pracowników biura

-Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

-Zaangażowanie i dokładność

-Kontakt z klientem

Bardzo dobra znajomość MS Office, Excel, Power Point, Canva

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- Umowa o pracę na pełen etat

- Stałe i stabilne zatrudnienie

- Możliwość stałego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

Do: 14.05.2024 r.

Gdzie: ul. Komisji Edukacji Narodowej 52/lok. 2, 15-687 Białystok lub w wiadomości olx

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, to czekamy właśnie na Ciebie!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 917105075