2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik biurowy do dokumentacji magazynowej

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gastronomiczna poszukuje pracownika biurowego do wprowadzania dokumentacji magazynowej.

Zadania:

  • wprowadzanie dokumentów magazynowych do systemu,

  • weryfikowanie i wprowadzanie faktur,

  • prowadzenie innej dokumentacji magazynowej,

  • udział w dostawach towaru (weryfikacja jakości i świeżości dostarczanych produktów),

  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem reklamacyjnym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynową,

  • dobra znajomośc obsługi komputera,

  • orzeczenie do celów san.-epid,

  • skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę pon. - pt. w godz. 7.00 - 15.00,

  • darmowe posiłki pracownicze.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 914142813