2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sopot
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik biurowy CTECH Sp. z o.o. - praca dodatkowa

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: pracownik biurowy w firmie CTECH. Firma zajmuje się zarządzaniem parkingami oraz prywatnymi strefami płatnego parkowania rozlokowanymi na terenie całego kraju. Praca stacjonarna w Sopocie - Kamienny Potok, 7 minut od stacji SKM.

Obowiązki:

·        Prowadzenie tzw. windykacji miękkiej - przygotowywanie wniosków, pism (bez dzwonienia do dłużników)

·        Przygotowywanie oraz archiwizowanie różnego typu dokumentów.

Oczekiwania:

·        Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych

·        Znajomość pakietu Office

·        Kontaktowość, umiejętności interpersonalne

·        Wysoka kultura osobista

·        Skrupulatność

·        Mile widziane osoby uczące się

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie

·        Elastyczny czas pracy

·        Kompleksowe szkolenie i przygotowanie do powierzonych obowiązków

·        Pomoc na każdym etapie wdrażania do pracy

·        Komfortowe miejsce pracy wyposażone w niezbędne sprzęty i narzędzia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta śmiało prześlij CV ze zdjęciem. Nie zapomnij jednak dodać klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, która znajduje się poniżej.

Zapraszamy do współpracy!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CTECH Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 835869230