2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - BOK

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DLM Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Suchy Dwór (10km od centrum Wrocławia) ZAPEWNIAMY DOJAZD DO PRACY!

Zakres obowiązków:

  • współpraca z managerem exportu

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów zagranicznych

  • przyjmowanie zamówień

  • wprowadzanie zamówień do systemu

  • organizowanie wysyłek zamówień

  • zdobywanie nowych klientów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • windykacja należności obsługiwanych klientów

Wymagania:

  • dobra znajomość j. angielskiego (obsługa klientów zagranicznych)

  • mile widziana znajomość innych języków obcych

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęć rozwoju

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • praca stacjonarna pon-pt (8-16)

  • transport firmowy do pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wiadomości.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DLM Sp.z o.o. z siedzibą w Suchym Dworze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest DLM Sp.z o.o. z siedzibą w Suchym Dworze przy ul. Wrocławskiej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 902565351