2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy! Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Młody i ambitny pracownik biurowy (bez doświadczenia)

Nie potrzebujemy Twojego doświadczenia, ani wyniku matury ! Liczą się chęci !

Szukasz pierwszych kroków w swojej karierze zawodowej?

Cenisz pozytywne środowisko pracy i chcesz rozwijać swoje umiejętności?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wyjazdy oraz eventy firmowe

  • Szkolenia

  • Nagrody za dobre wyniki

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej

  • Praca z komputerem: programy Microsoft Excel oraz CRM

  • Tworzenie i aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Chęć do nauki oraz rozwoju własnych kompetencji

  • Gotowość do podjęcia nowych wyzwań

  • Kreatywność

Chętnych prosimy o wysyłanie CV z klauzulą o możliwości przetwarzania danych osobowych.

Czekamy na Ciebie!

Dodatkowe informacje:

Stanowisko: Pracownik biurowy

Miejsce pracy: [KATOWICE/CHORZÓW]

Uwaga:

Oferujemy szkolenie wdrożeniowe dla osób bez doświadczenia.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj, że liczy się nie tylko doświadczenie, ale również Twoja motywacja i chęć do nauki.

Zaufaj nam i rozpocznij swoją karierę zawodową w naszej firmie!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 915261681