2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wawer
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy Asystent Zarzący

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Opis

Zadania:

-Wprowadzanie danych do systemu (Excel),

-prowadzenie i ewidencja zakupów,

-współpraca z księgową,

-przygotowywanie dokumentów,

-wystawianie faktur,

-prowadzenie kart pracowników, umów i rozliczeń,

-kontakt z klientem w sprawach terminów i rozliczeń.

Asystent/ka powinien/na posiadać wykształcenie kierunkowe, najlepiej doświadczenie w dziale księgowości, umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel) .

Asystent/ka powinien/na cechować się, m.in.: dyspozycyjnością, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, dokładnością i skrupulatnością, kreatywnym rozwiązywaniem problemów, wysoką kulturą osobistą, umiejętnością wydawania i egzekwowania poleceń, umiejętnością uzyskiwania informacji i bardzo dobrą organizacją pracy. Powinien/na być osobą odpowiedzialną. Mile widziane prawo jazdy kat.B

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 910193970