2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kłaj
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - asystent / ka kupca

Lokalizacja

Kłaj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Springos, właściciel portali shoperly.pl i sportservice.pl, od ponad dwudziestu lat na rynku jako producent i międzynarodowy dystrybutor artykułów sportowych, rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród, poszukuje osoby na stanowisko: Asystent / ka kupca (dział zakupów)

Miejsce pracy: Kłaj

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie pracy Kupca oraz współpraca z innymi działami
  • Kontrola i weryfikacja dokumentów źródłowych niezbędnych do przyjęcia i wprowadzenia dostawy
  • Wprowadzanie danych do systemu klasy ERP
  • Tworzenie dokumentów magazynowych i zakupowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • Zakładanie kartotek towarowych
  • Zbieranie i monitorowanie otoczenia rynkowego, tworzenie raportów i zestawień,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (mile widziana znajomość programu enova365)
  • Sumienność i dokładność
  • Wysoka komunikatywność
  • Znajomość MS Excel oraz pozostałych programów z pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca stacjonarna połączona z pracą zdalną)
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Darmowy dostęp do kursów językowych z j. angielskiego i j. niemieckiego z native speakerem,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Klauzula RODO

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

“Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest SPRINGOS spółka z ograniczoną

odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju 701, 32-015 Kłaj (dalej

ADO).

Przypominamy o możliwości zapoznania się z właściwą klauzulą informacyjną na temat

przetwarzania Twoich danych osobowych na naszej stronie.

Lokalizacja

Kłaj,

Małopolskie

Małopolskie, Kłaj
ID: 672968202