2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rybnik
Dodane 23 maja 2024

Pracownik biurowy / asystent / asystentka w biurze projektowym

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Formalny początek naszej działalności to maj 2007 r. Spółka DMK Inżynieria posiada siedzibę w Rybniku i operuje na terenie całego kraju, w branży budownictwa inżynieryjnego i komunikacyjnego. Przedsiębiorstwo zostało powołane w celu realizacji prac projektowych oraz budowy i przebudowy obiektów inżynierskich oraz budowlanych takich jak: mosty, wiadukty, estakady, kładki, tunele, drogi, hale, parkingi. Staramy się świadczyć powyższe usługi z jak najwyższą jakością , kierując się zasadami etyki biznesowej, dbając o satysfakcję i komfort użytkowników naszych realizacji oraz hołdując przy tym zasadzie „zrównoważonego rozwoju”. Inżynieria, w szczególności mosty i drogi, to od wielu lat pasja zarządzających i pracowników naszego Przedsiębiorstwa, a nasze nieformalne motto mogłoby brzmieć:

Polskie drogi i mosty- bliżej celu.

Poszukujemy otwartego na nowe wyzwania i ambitnego pracownika na stanowisko: Pracownik biurowy / asystent / asystentka w biurze projektowym

Zakres obowiązków:

  • Wypełnianie oraz składanie niezbędnych wniosków w urzędach i instytucjach,

  • Wysyłanie i odbieranie korespondencji,

  • Kontrola kompletności i aktualności dokumentacji projektowej,

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektu (w tym dokonywanie pomiarów i wizji lokalnych w terenie),

  • Wykonywanie czynności pomocniczych, w tym związanych ze składaniem projektu do wysyłki (w zakresie drukowania, kopiowania, składania, pakowania),

  • Drobne prace biurowe,

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

  • Znajomość oprogramowania AutoCad (mile widziane),

  • Zaangażowanie.

Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 7-15

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie

Kontakt pod numerem telefonu: 032 74 09 053, na adres d.stelmach"małpka"adamski.com.pl

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 917099586