2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kędzierzyn-Koźle
  7. Administracja, prace biurowe - Żabieniec
Dodane 10 kwietnia 2024

pracownik biurowy, asystent

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Żabieniec

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma PW Invest Home działająca na rynku w branży nieruchomości z siedzibą w Kędzierzynie – Koźlu zatrudni pracownika do spraw biurowo administracyjnych.

Prosimy o kontakt tylko osoby zamieszkałe w Kędzierzynie-Koźlu i w promieniu 20km.

Zakres zadań i obowiązków:

- Odbieranie i wykonywanie telefonów służbowych

- Sprawdzanie dokumentacji i faktur oraz ich uporządkowywanie

- Kontakt z biurem księgowym oraz osobiste dostarczanie dokumentów (raz w miesiącu)

- Załatwianie spraw urzędowych związanych ze sprzedażą/kupnem nieruchomości

-Bieżąca obsługa procesów firmy

-Wizyty kontrolne nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu

Wymagania:

- Prawo jazdy kat B

- Znajomość obsługi komputera oraz sprzętów biurowych

- Komunikatywność, wysoka kultura osobista

- Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznym zespole

- Elastyczne godziny pracy

- Samochód służbowy, telefon, laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem przez formularz aplikacyjny. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PW Invest Home Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r i ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018. Poz. 1000)”

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Żabieniec
ID: 910956647