2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - Agencja Ubezpieczeniowa

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klim Sp. z o.o. to czołowa MULTIAGENCJA Ubezpieczeniowa w województwie lubuskim.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:  Pracownik biurowy w Agencji Ubezpieczeniowej.

Nasza oferta obejmuje obsługę wszystkich ubezpieczeń.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Klientów,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • znajomość przepisów z zakresu prawa ubezpieczeniowego,

  • obsługa obecnych programów,

  • współpraca z zakładami ubezpieczeń,

  • regularne uczestniczenie w szkoleniach

Wymagania:

  • wyksztalcenie min średnie,

  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z Klientem,

  • rzetelne podejście do wykonywania swoich obowiązków,

  • chęć samorozwoju i samorealizacji,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dobra znajomość narzędzi MS Office ze wskazaniem na Excel i PowerPoint.

Oferujemy:

  •   zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  •   dodatkowe premie, uzależnione od wyników spółki i realizacji celów osobistych,

  •   benefity pozapłacowe w postaci prywatnej opieki zdrowotnej,

  •   niezbędne narzędzia do pracy: telefon, samochód do celów służbowych.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912132101