2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

·        wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego

·        tworzenie pism, raportów oraz innych dokumentów

·        monitorowanie poprawności danych oraz ich aktualizacja

·        współpraca z pracownikami w celu uzyskania niezbędnych informacji

·        utrzymanie poufności i bezpieczeństwa danych

·        obsługa urządzeń biurowych:  komputer, drukarka, skaner

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe

·        znajomość podstawowych narzędzi biurowych, w tym MS Office

·        umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

·        dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

·        pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym

·        przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu

Udział w rekrutacji w ramach projektu "Start Kariery", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909421015