2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Zawodzie
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KWIATOLANDIA PSA zajmuje się importem sztucznych kwiatów oraz dystrybucją do klientów hurtowych.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Zakres obowiązków:

- kontakt z dostawcami z Chin

- przygotowywanie zestawień i analiz w Excelu

- kompletowanie dokumentacji do odpraw celnych

Warunek konieczny:

- bardzo dobra znajomość Excel

- bardzo dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do stanowiska pracy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Oferujemy pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 909200343