2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żerdź
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Żerdź

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY

Opis stanowiska:

- bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa

- budowanie pozytywnych relacji z klientami

- realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym

-współpraca z magazynem

Wymagania:

 - znajomość podstawowej obsługi komputera

* Excel

* Word

* komunikatywność

* samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

Praca w ŻERDZI /k. Przytyka

Proszę przesyłać CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Żerdź,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żerdź
ID: 915288088