2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzgów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma AA Herkules Sp. z o.o. specjalizująca się w wynajmie oraz sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Rzgów

Kluczowe obowiązki:

  • nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów

  • weryfikacja poprawności dokumentów

  • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pełne wprowadzenie do wykonywanych obowiązków (szkolenia, kursy itp.)

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 912974828