2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze Duchackie
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik biurowy / Сотрудник в офис

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

WEARTECH Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownika administracyjno-biurowego.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów Biura w obszarze obiegu dokumentów, wsparcia pracowników w realizacji procesów

  • Zarządzanie korespondencją i dokumentami

  • Przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów

  • Uczestnictwo w spotkaniach, sporządzanie podsumowań

  • Redagowanie odpowiedzi do podmiotów (pisma formalne)

  • Archiwizacja dokumentów

  • Skanowanie oraz wprowadzanie dokumentacji do systemu

Wymagania

  • Punktualność, terminowość, samodzielność

  • Umiejętności organizacyjne, doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i zarządzania mile widziana

  • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym będzie atutem

Współpraca na zasadach

  • Umowa zlecenie

  • Pełny etat

  • 9-17

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 911910285