2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

·        Prowadzenie i kontrola formalno-rachunkowa dokumentów;

·        Współpraca z biurem rachunkowym;

·        Wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych;

·        Współpraca z magazynem oraz firmami spedycyjnymi;

·        Kontrola zamówień oraz wysyłek do klientów;

·        Bieżąca współpraca z przedstawicielami handlowymi;

·        Prowadzenie zleconych spraw administracyjnych jak udział w przygotowaniu umów, pism, dbanie o obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów;

·        Kompletowanie i gromadzenie dokumentów urzędowych i bankowych;

·        Redagowanie tekstów, sporządzanie tabel porównawczych i księgowych, opracowywanie danych;

·        Udział w projektach zleconych przez pracodawcę;

 Nasze wymagania

·        Dobrej organizacji pracy, samodzielności, terminowości , dokładności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań dokładność i sumienność;

·        Biegłą znajomość obsługi komputera (MS Office);

·        Gotowość do ciągłego rozwoju;

·        Otwartość na zmiany i wprowadzanie nowych rozwiązań;

·        Umiejętność ustalania priorytetów;

PO STAŻU 3 MCY (MUP) - GWARANCJA ZATRUDNIENIA -

Zobacz kandydatów

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911897962