2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TMP IT Group sp. z o .o. działa w branży od 24 lat. Realizujemy profesjonalny outsourcing IT, obejmujący cały szereg działań na rzecz usprawnienia codziennej pracy oraz zwiększenia jej bezpieczeństwa. Firma TMP IT Group Sp z o.o. to także kilka innych prężnie działających działów, na które składają się m.in. Dział Sprzedaży, Techniczny czy też Dział Inwentaryzacji. Działamy głównie na terenie Wielkopolski. 80% naszych Klientów to jednostki oświatowe i budżetowe. Posiadamy dwa oddziały na terenie Polski: w Poznaniu oraz w Bydgoszczy.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy do biura w Poznaniu osoby na stanowisko: Pracownik biurowy.

OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Szybkość przyswajania oraz chęć zdobywania wiedzy

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywanych obowiązkach

  • Umiejętność zarządzania swoją pracą

  • Obsługa pakietu MS Office (Word i Excel)

  • Status studenta (studia zaoczne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne w codziennej pracy

  • Bieżący kontakt telefoniczny z Klientami (obsługa kalendarza serwisu, rozpatrywanie bieżących próśb zgłaszanych przez klientów, umawianie wizyt wynikających z umów)

  • Wsparcie przy wystawianiu i wprowadzaniu faktur – mile widziana znajomość programu Symfonia (nie jest to warunek konieczny)

  • Przyjmowanie i nadawanie przesyłek kurierskich

  • Koordynowanie i weryfikacja obiegu dokumentów, w tym korespondencji

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 w siedzibie biura w Poznaniu

  • kompleksowe wdrożenie w codzienne obowiązki

  • przyjazną atmosferę pracy i pyszną kawę :-)

  • pracę w zespole będącym mieszanką doświadczenia i młodości

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o przesłanie CV, odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

W treści Cv prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Tmp IT Group Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim Cv lub w innych dokumentach dołączonych do Cv (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz - Zgadzam się na przetwarzanie przez Tmp IT Group Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim Cv lub w innych dokumentach dołączonych do Cv (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Stosownie do postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. Ue L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1 oraz Dz. Urz. Ue L 127 z 23.05.2018, str. 2), zwanego dalej w skrócie Rodo, prosimy o zamieszczenie w treści Cv poniższej klauzuli:

Oświadczenie w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Oświadczam, iż :

wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Tmp IT Group Sp.  z o.o. ul. Starowiejska 8, 61-664 Poznań, moich danych osobowych zawartych w treści mojego Cv oraz w innych dokumentach i oświadczeniach dołączonych do mojego zgłoszenia aplikacyjnego, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia o pracę.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp IT Group Sp. z o.o., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp IT Group Sp. z o.o., przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp IT Group Sp. z o.o., przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911894822