2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jaworze
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Jaworze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SICA Sp z o.o. zatrudni pracownika na stanowisku pracownik biurowy.

Zakres obowiązków:

  •  bieżące prace administracyjne

  • nadzorowanie obiegu dokumentów w biurze

  • sporządzanie i kontrolowanie dokumentacji

  • Przygotowanie zestawień i raportów

Nasze wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MC Office; ( w szczególności Excel oraz Word)

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Język niemiecki oraz angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość rozwoju

  • przyjazną atmosferę

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Konieczne jest zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SICA Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Jaworze,

Śląskie

Śląskie, Jaworze
ID: 911881425