2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma budowlana zatrudni pracownika biurowego.

OPIS

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów i archiwizacja

  • Wystawianie faktur, WZ, PZ

  • Kontrola nad obiegiem dokumentacji

  • Rozliczanie dokumentów magazynowych

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Kontakt z wewnętrznymi działami firmy i dostawcami zewnętrznymi

  • Dbanie o zaopatrzenie biura

  • Obsługa telefoniczna Klientów

  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność

  • sumienność, dokładność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów i energia w działaniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności EXCEL

  • mile widziana znajomość Prawa Budowlanego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911322091