2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osób na Stanowisko: Pracownika biurowego - Rekrutera

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na różne stanowiska, wykorzystując różnorodne kanały rekrutacyjne.

  • Komunikacja z kandydatami poprzez telefon oraz przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.

  • Tworzenie i publikacja atrakcyjnych ogłoszeń rekrutacyjnych, które przyciągną odpowiednich kandydatów.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi kandydatami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób zmotywowanych i chętnych do aktywnego działania.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 8-16 oraz 10-18.

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i zadań.

  • Sprawna obsługa komputera, w tym pakietu MS Office oraz poczty e-mail.

  • Gotowość do prowadzenia całodniowych rozmów telefonicznych. Osoby, które nie czują się komfortowo z kontaktami telefonicznymi, są proszone o rozważenie swojej decyzji aplikowania na to stanowisko. Telefoniczna komunikacja jest kluczowym elementem pracy, dlatego poszukujemy kandydatów gotowych na aktywną rozmowę z innymi ludźmi.

  • Wysoka kultura osobista, punktualność.

  • Rzetelność, poczucie obowiązkowości.

  • Samodyscyplina.

  • Brak wymaganego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

Dołącz do dynamicznego zespołu POLWORKS i zyskaj cenne doświadczenie w obszarze rekrutacji!

Oferujemy :

  • Pracę na pełen etat, umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po określonym czasie.

  • Potencjał rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy.

Proszę mieć na uwadze, że stanowisko jest zlokalizowane w biurze w Legnicy.

O nas

Agencja pośrednictwa pracy POLWORKS poszukuje pracowników do pracy w swoim biurze! Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim oraz niemieckim od 2018. Specjalizujemy się w różnego rodzaju branżach, co potwierdza współpraca z największymi niemieckimi firmami. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Praca jest w młodym zespole, dołącz do nas już teraz!

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 910812030