2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Głogów
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Międzynarodowa firma AYESA świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury drogowej i kolejowej poszukuje Pracownika biurowego

Miejsce pracy: Głogów

Praca od połowy kwietnia / maja

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie korespondencji;

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Obsługa urządzeń biurowych;

  • Systematyczna obsługa poczty e-mail;

  • Przygotowywanie pism i dokumentów

Nasze wymagania:

  • Min. wykształcenia średniego

  • Umiejętność obsługi programu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

  • Orzeczenie o niepełnosprawności (stopień lekki, umiarkowany)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy wysyłać za pomocą strony OLX w formacie pdf opisane Imię_nazwisko.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 910281494