2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Sosnowiec
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SAF S.A. to ponad 20 lat doświadczenia, stabilna pozycja w czołówce firm windykacyjnych, szeroki wachlarz usług i ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Od lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw.

W naszych działaniach trzymamy się 3 zasad: Satysfakcja klientów, Zadowolenie pracowników, Szacunek dla konkurencji. Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

·         obsługa klienta

·         motywowanie, negocjowanie i ustalanie warunków polubownej spłaty zobowiązania

·         bieżące monitorowanie stanu należności

·         weryfikację dokumentacji i korespondencji

·         ewidencjonowanie czynności w systemie informatycznym

·         realizacja wyznaczonych planów

Wymagania:

·         wykształcenie  średnie

·         komunikatywność i wysoka kultura osobista

·         predyspozycje do prowadzenia rozmów z trudnymi klientami

·         zdolności negocjacyjne

·         umiejętność radzenia sobie ze stresem i emocjami

·         systematyczność i determinacja w realizacji wyznaczonych celów

·         terminowość w realizacji zadań

·         uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·         swobodne poruszanie się w Internecie

·         umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel, Outlook,

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         wynagrodzenie podstawowe plus premia zależna od osiągniętych efektów

·         koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole

·         wsparcie koordynatorów i wdrożenie do pracy

·         parking strzeżony w godzinach pracy biura dla pracowników i współpracowników

·         możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         prywatną opiekę medyczną Luxmed dla pracowników oraz członków rodziny

Wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne prosimy o zamieszczenie na nim klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz podczas przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę SAF S.A."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 910269743