2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jabłoń Kościelna
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy

Wynagrodzenie

4 200 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jabłoń Kościelna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Sklep Top Market zatrudni osoby na stanowisko Pracownik biurowy . Osoba na tym stanowisku będzie pełnić kluczową rolę w zapewnieniu efektywnego funkcjonowania sklepu oraz doskonałej obsługi klienta.

Obowiązki :

  • Współpraca z Kierownikiem Sklepu w zarządzaniu operacjami sklepu

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

  • Zarządzanie zamówieniami, kontrola stanów magazynowych oraz dbanie o ekspozycję towarów

  • Wprowadzanie FV i korekt

  • Obsługa poczty e-mail

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w handlu detalicznym

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Zorganizowanie, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku

    Jeśli jesteś gotowa podjąć wyzwanie i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Dziękujemy

    za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na zgłoszenia od ambitnych kandydatów

Lokalizacja

Jabłoń Kościelna,

Podlaskie

Podlaskie, Jabłoń Kościelna
ID: 910257395