2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Milejowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 242 - 4 840 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PHU JGS Sp. z o.o. poszukuje pracownika administracyjno-biurowego do pracy w siedzibie w Milejowicach.

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie powierzonych zadań w zakresie administracji biurowej;

  • Współpraca z wszystkimi działami oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie;

  • Wprowadzanie dokumentów handlowych do systemu informatycznego;

  • Wsparcie działów operacyjnych w zakresie prawidłowego obiegu dokumentów;

  • Nadzór nad obiegiem korespondencji (wychodzącej i przychodzącej) i dokumentów w biurze.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe;

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office) i urządzeń biurowych,

  • Dobra organizacja pracy;

  • Sumienność, dokładność, komunikatywność;

  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę po okresie próbnym;

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, weekendy i wszystkie dni świąteczne wolne.

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole;

  • Miła atmosfera w pracy;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.

 Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Milejowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milejowice
ID: 902637426