2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piekary Śląskie
Anna
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

- ścisła współpraca z kierownikiem w zakresie stanów magazynowych, zakupów, wyboru dostawców, kluczowych spraw finansowych, księgowych i handlowych

- zakupy surowców i materiałów

- bieżąca obsługa realizacji sprzedaży

- kontakty telefoniczne i mailowe z klientami

- wykonywanie przelewów bankowych

- nadzór na dokumentacją finansową firmy, umowami

Praca w biurze w godzinach 8.00-16.00 od Poniedziałku do Piątku

Nasze wymagania

Poszukujemy osób w dowolnym wieku, pozytywnie nastawionych

Wymagany samodzielności, odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w pracę.

Doświadczenie w pracy biurowej minimum 3 lata

Na terenie firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia

CV prosimy wysyłać z aktualnym zdjęciem !

Na tym etapie prosimy wyłącznie o kontakt mailowy. Skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

To oferujemy

Umowę o pracę na pełny etat

Pozytywną atmosferę pracy w małej firmie

Szkolenia wstępne, premię motywacyjną

O nas

Firma INPOL Technika Pakowania rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku w Piekarach Śl. koło Katowic

W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do zamykania, formowania, paskowania oraz zaklejania opakowań kartonowych z użyciem taśmy samoprzylepnej, papierowej lub PP, PE.

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 895743782