2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świecie
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista do spraw księgowo, kadrowo, płacowych.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej.

  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym.

  • Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników.

  • Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych).

  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia).

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych.

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS.

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

  • Wymagane udokumentowane doświadczenie na stanowisku, znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców, znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, praktyczna znajomość Excela,

  • Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, solidność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,

  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

  • Wprowadzanie do zestawień faktur kosztowych i wystawianie faktur sprzedażowych

  • Prowadzenie ewidencji rozliczeń.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 847062697