2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdów
Dodane Dzisiaj o 13:27

Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Hurtownia Spożywcza Aga z siedzibą w Gdowie ul. Obrytka 823 poszukuje osoby na stanowisko : Pracownik Biurowy

JESTEŚ STUDENTEM TA PRACA JEST DLA CIEBIE

OPIS STANOWISKA:

·         Obsługa biura

·         Archiwizacja dokumentów (papierowa i elektroniczna)

·         Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

·         Wystawianie faktur, korekt

·         Ewidencja kart towarowych,

·         Wprowadzanie nowych klientów do bazy

·         Kontaktowanie się z klientami przez telefon i e-mail

·         Wspieranie przedstawicieli handlowych w zakresie współpracy z klientem

Praca w systemie dwuzmianowym

WYMAGANE:

·         Umiejętność szybkiego uczenia się

·       Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel

·         Sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·         STATUS STUDENTA

OFERUJEMY :

  • Umowę zlecenie dla studentów zaocznych

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

  • Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych na maila:

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia

o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia

procesu rekrutacyjnego przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ

ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKĘ KOMANDYTOWĄ. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem

poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz

potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 855634063