2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 242 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa projektów: opieka nad klientem i pracownikami, rekrutacja pracowników tymczasowych (rekrutacja, koordynowanie projektów).

  • Obsługa projektów z zakresu doradztwa personalnego (rekrutacje na stanowiska średniego).

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy i pracownikami.

  • Współpraca z działem rekrutacji/administracji/legalizacji.

Nasze wymagania

  • język polski jako ojczysty i znajomość języka angielskiego min. B2 w mowie i piśmie

  • osoby skrupulatnej, dokładnej, dobrze zorganizowanej.

  • doświadczenie praca biurowa

  • doświadczenie w napisaniu pismo urzędowe.

  • osoby chcącej się rozwijać i podnosić kwalifikacje.

  • osoby komunikatywnej.

  • osoby posiadającej prawo jazdy

  • Obywatel RP

  • wiek 23-35 lat

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • pracę w trybie stacjonarnym w naszym biurze.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

Jeżeli zapoznałeś/aś się z ofertą pracy i jesteś zainteresowany/ana - koniecznie aplikuj poprzez formularz lub CV wraz z zdjęciem.

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją nasz specjalista w ciągu 48h przekaże Ci informację zwrotną dot. rozpatrzenia Twojego CV.

Jeżeli decyzja będzie pozytywna - po krótkim wywiadzie telefonicznym zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie, aby się lepiej poznać.

O nas

McKENNA GLEAMS Sp. z o.o Jesteśmy polską firmą doradczą, wyspecjalizowaną w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Driver's Search.

Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego. Nieustannie dbamy o wysoki poziom kompetencji naszego zespołu, który jest gwarancją jakości, sprawności i efektywności prowadzonych procesów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 851556006