2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Wyszków
Dodane 21 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ubojnia CEZAR w Kręgach Nowych

Zatrudni pracownika do pracy w biurze

zakres obowiązków :

  • realizowanie zadań administracyjno-biurowych ( przyjmowanie dokumentów; obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, obsługa poczty elektronicznej, kopiarki, skanera, porządkowanie i archiwizacja dokumentów itp.);

  • wysyłanie dokumentów do kontrahentów;

  • uzupełnianie dokumentów kadrowych ( świadectwa pracy, akta osobowe itp.)

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

  • obsługa poczty e-mail;

  • sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności i poprawności;

  • współpraca z księgowością w zakresie dokumentacji finansowo-księgowej;

  • przygotowywanie prostych dokumentów

  • obsługa programu do wydawania towaru

  • wprowadzanie faktur kosztowych i PZ

  • wystawianie dokumentów WZ i HDI

! UWAGA !

Warunkiem koniecznym do zaakceptowania przez kandydata są godziny pracy.

Poniedziałek: załadunek 2-4* później wolne

Wtorek załadunek 2-4* później praca w biurze 10-15

Środa załadunek 2-4* później praca w biurze 10-15

Czwartek załadunek 2-4* później praca w biurze 10-15

Piątek bez załadunku praca w biurze 8-16

Sobota Niedziela wolne

*Załadunki zaczynają się w tych godzinach i trwają ok 2 godziny.

praca na załadunkach polega na obsłudze programu wagowego oraz wystawianiu dokumentów dla odbiorców

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu;

  • Dbałość o szczegóły; Skrupulatność

  • Punktualność

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Umiejętność obsługi kasy fiskalnej pakietu MSOffice i programu Tachospeed będzie dodatkowym atutem

CV prosimy wysyłać na adres email lub w wiadomości

50*****98 Katarzyna

50*****33 Dawid

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 758192256