2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik biurowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OGŁOSZENIE – OFERTA PRACY

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Oferujemy pracę na pełny etat na stanowisku PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gazów technicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-przyjmowanie i realizacja zamówień

- przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,

- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

- ewidencja faktur zakupu i sprzedaży,

- weryfikacja faktur od kontrahentów,

- archiwizacja dokumentów,

- wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów przewozowych,

- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,

- rozliczanie rozrachunków, kontrola płatności,

- sporządzanie zestawień i analiz (bardzo ważna biegła obsługa programu Excel),

- obsługa spraw administracyjnych,

- doraźne prace biurowe.

WYMAGANIA:

- wysoka kultura osobista,

- punktualność, dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie,

- biegła znajomość programu Excel oraz WF Mag,

- umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze (mile widziane).

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na pełny etat,

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- terminowy system wynagradzania,

- możliwość rozwoju zawodowego,

Aplikacja powinna zawierać dane personalne wraz ze zdjęciem oraz kilka podstawowych informacji o sobie, swoim doświadczeniu i zainteresowaniach. Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 731739409