2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Konotopa
Dodane 14 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polsko francuską firmą produkcyjną z branży recyklingu.

Poszukujemy osoby do naszego Zespołu na stanowisko Pracownika biurowego

Twoje zadania to :

  • wsparcie i współpraca z naszymi Działami w codziennej pracy,

  • nadzór nad dokumentacją transportową i produkcyjną

  • zaopatrzenie biura w artykuły potrzebne dla biura i produkcji

  • raportowanie na potrzeby Zarządu i Przełożonego

  • kontakt z dostawcami usług

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum pół roku

  • wykształcenie średnie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office( w tym Excel)

  • dokładność, samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

Możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego/opieki medycznej/programu sportowego

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i kompetencji

  • pracę w zgranym Zespole, gdzie liczymy się ze zdaniem każdego

  • kawę i herbatę :)

Nasza firma siedzibę ma w Konotopie, okolice Piastowa, Bronisz, Ożarowa Mazowieckiego, ale to również zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. My nie stoimy w korkach:)

Zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 674702236