2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Czeladź
  7. Administracja, prace biurowe - Piaski
Dodane 23 maja 2024

pracownik biurowy

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma poszukuje pracownika do biura. Praca w Czeladzi

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • sporządzanie pism,

  • sporządzanie raportów,

  • obsługa systemu kadrowo-księgowego (prowadzenie akt osobowych pracowników, wprowadzanie faktur, paragonów, przygotowanie dokumentów dla działu księgowego,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • sporządzanie dokumentacji,

  • dbałość o detale dostarczonej dokumentacji,

  • archiwizacja pism,

  • prowadzenie rejestrów,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy magazynowej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Pakiet MS Office, w tym programu Excel

  • Zaangażowanie, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Chęć rozwoju w strukturach firmy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne 3500,00 zł netto + premia

  • Praca w godzinach od 7:00 do 15:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 33 poz. 8830)".

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 651611651