2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Witkowo
Dodane 27 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Witkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Liderpool jest wiodącym na rynku producentem przykryć basenowych w Europie. Firma została założona w 2011 roku w Witkowie. Dzięki nieustannemu rozwojowi i automatyzacji poszerzamy swoje struktury i tworzymy nowe miejsca pracy.

Poszukujemy młodej, ambitnej osoby na stanowisko Pracownika Biurowego. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, rzetelną, biegłą w obsłudze komputera, posiadasz zmysł estetyki oraz szybko się uczysz – zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego dynamicznego zespołu!

Zakres obowiązków:

- Obsługa komputera i programów biurowych (m.in. MS Office),

- Obsługa korespondencji mailowej,

- Redagowanie i aktualizacja dokumentów,

- Proste rysunki techniczne CAD (przyuczymy),

- Przygotowywanie i obróbka grafiki produktowej (przyuczymy),

- Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

- Minimum średnie wykształcenie,

- Dobra znajomość pakietu MS Office,

- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- Zmysł techniczny i estetyczny (mile widziana znajomość środowiska CAD oraz programów graficznych typu Photoshop, Gimp – nie jest niezbędna),

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole (mile widziana znajomość języków obcych, w szczególności angielski i niemiecki – nie jest niezbędna),

- Dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym,

- Pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie działającej na rynku europejskim,

- Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Lokalizacja

Witkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Witkowo
ID: 921167888