2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzyzdroje
Dodane 14 czerwca 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 000 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Your Holidays działająca od 8 lat na rynku w branży turystycznej poszukuje pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w zapewnieniu sprawnego i profesjonalnego funkcjonowania biura

  • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wsparcie w zakresie zarządzania dokumentami/plikami, fakturami oraz ich archiwizacji,

  • Koordynowanie zaopatrzeniem w artykuły biurowe i spożywcze (zamawianie materiałów),

  • Współpraca z kurierami, zarządcami budynku i serwisem technicznym,

  • Wsparcie w organizacji spotkań i podróży służbowych, rezerwacji transportu i zakwaterowania,

  • Nadzór nad sprzętem biurowym, w tym drukarkami i urządzeniami elektronicznymi,

  • Dbanie o poufność informacji firmowych i personalnych.

  • Planowanie i koordynacja terminów spotkań.

  • Przyjmowanie i obsługa gości - obsługa spotkań biznesowych.

  • Wsparcie pracowników biura w zakresie prac biurowych,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania nowych wyzwań

  • pracę w doświadczonym zespole, w którym dużo się nauczysz;

  • elastyczne godziny pracy

  • sprzęt firmowy niezbędny do pracy

  • system premiowy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu

  • Dbałość o szczegóły, porządek i ciągłe podnoszenie standardów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywne nastawienie do pracy

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat B

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 920598129