2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Jasionka
Dodane 23 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik biurowy - stażysta

Miejsce pracy: Jasionka (koło Rzeszowa)

Twoje zadania na stanowisku to:

  • Wsparcie administracyjne i biurowe dla różnych działów firmy

  • Praca z dokumentacją i bazami danych

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji w pakiecie Microsoft Office

  • Udział w projektach zespołowych

  • Wykonywanie zleconych zadań zgodnie z harmonogramem

Nasze oczekiwania to:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (przede wszystkim programu Excel)

  • Dostępność do pracy od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy:

  • Min. 5 - miesięczny, płatny program stażowy oparty o umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

  • Szansę na rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Bliższe informacje pod numerem telefonu:  665 284 003; 785 982 299

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 920346137