2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 21 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Organizacja i koordynacja działań i wydarzeń promocyjnych;

Monitorowanie branży oraz działań konkurencji;

Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.);

Telefoniczny kontakt z klientami w celu budowania pozytywnych relacji i realizacji celów sprzedażowych;

Przygotowywanie prezentacji, zestawień produktowych i innych dokumentów związanych z działem sprzedaży;

Wspieranie innych członków zespołu w codziennych zadaniach biurowych;

Monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych zgodnie z zakresem działalności firmy;

Utrzymywanie relacji z klientami przetargowymi, komunikacja z klientem w trakcie postępowania;

Współpraca z innymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowywania ofert przetargowych;

Prowadzenie pełnej dokumentacji wszystkich ofert i ich wyników.

Nasze wymagania

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

Znajomość języka angielskiego;

Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint);

Umiejętność pracy w zespole i elastyczności w działaniu;

Zdolność do samodzielnego organizowania pracy i zarządzania czasem;

Doświadczenie w pracy biurowej, obszarze sprzedaży lub marketingu będzie dodatkowym atutem;

Umiejętność opracowania i redakcja treści (strony internetowe, materiały drukowane, social media, spoty audio-wideo) będzie dodatkowym atutem;

Umiejętność tworzenia prostych kreacji graficznych będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dziale sprzedaży i marketingu;

Przyjazne środowisko pracy.

O nas

Firma MASZYNY-POLSKIE.PL poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika biurowego działu sprzedaży i marketingu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną i dobrze radzącą sobie w pracy biurowej, ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Stanowisko: Pracownik Biurowy do Działu Sprzedaży i Marketingu

Lokalizacja: Toruń

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Typ zatrudnienia: Stacjonarne

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 919810007