2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skórzewo
Dodane 21 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Skórzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JOKMA Sp. z o.o. jest firmą działającą jako Regionalne Centrum Serwisowe. Zaopatrujemy w części zamienne serwisantów z województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.

JOKMA Sp. z o.o. zarejestrowana została w roku 2021, wcześniej działalność prowadzona była pod inną nazwą, w branży działamy od ponad dwudziestu lat.

Obowiązki:

  • Obsługa kontrahentów (przyjmowanie oraz koordynacja dokumentacji)

  • Obsługa korespondencji oraz dokumentacji biura

  • obsługa urządzeń biurowych

  • Obsługa biura w tym utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • Obsługa podręcznego magazynu.

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

  • Dobre umiejętności interpersonalne.

  • Doświadczenie w pracy biurowej.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

  • Minimum średnie wykształcenie.

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Praca od poniedziałku-piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 9:00-17:00

Lokalizacja

Skórzewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skórzewo
ID: 919759652