2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 15 czerwca 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eko-Life Polska to firma działająca na Polskim rynku od 2012 roku. Jesteśmy proekoliogiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszkańcom w odbiorze oraz utylizacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że zużyty olej gastronomiczny dodawany jest jako biokomponent do paliw.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi biura

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska pracy:

  • odbieranie połączeń przychodzących,

  • przyjmowanie zamówień od klientów,

  • prowadzenie rozmów zgodnie z określonymi normami wewnętrznymi,

  • udzielanie informacji klientom,

  • obsługa skrzynki pocztowej zamówień,

  • bieżąca współpraca ze specjalistami ds. skupu i sprzedaży – dyspozytorami oraz kierowcami.

  • raportowanie.

  • prawo jazdy kat. B

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem,

  • dodatkowym atutem będzie poczucie pewności siebie w rozmowach z klientem,

  • zaangażowanie w pracę,

  • dynamiczność w działaniach,

  • nastawienie na wynik, cel i rozwój.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole od poniedziałku do piątku w systemie 8:00 - 16:00,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia wdrażające do realizacji codziennych zadań,

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie i pomoc zespołu już od 1. dnia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918679410