2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata na stanowisko pracownika biurowego w biurze głównym w Łodzi.

Firma MAG-TAX już od ponad 20 lat zajmuje się obsługą zwrotu podatku z zagranicy. Rozliczamy m.in takie kraje takie jak Holandia, Szwecja, Niemcy czy USA.

Zakres obowiązków:

•             bieżąca obsługa biura (maile, dokumenty, telefony, wystawianie faktur),

•             kompleksowa obsługa nowych i obecnych klientów zgodnie ze standardami firmy,

•             dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

•             sporządzanie deklaracji podatkowych (po przeszkoleniu)

•             kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi urzędami (po przeszkoleniu)

Wymagania:

•             znajomość pakietu MS Office

•             znajomość języka angielskiego (min. B2)

•             komunikatywność

•             umiejętność pracy w zespole

•             samodyscyplina i organizacja pracy własnej

•             mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oczekujemy zaangażowania i chęci do nabywania nowych umiejętności.

Oferujemy możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole, w systemie 8-godzinnym od poniedziałku do piątku, możliwość rozwoju oraz nabycia doświadczenia.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Administratorem danych osobowych jest Doradztwo Finansowe Mag-Tax Agnieszka Mikulska, ul. Sterlinga 16/18, 90-217 Łódź."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916631478