2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Kostuchna
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z doświadczeniem w kadrach.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Kostuchna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Firma ZRB Kamil Spółka z O.O.

zatrudni pracownika biurowego z doświadczeniem kadrowym

na umowę o pracę pełen etat

WYMAGANIA:

- Znajomość obsługi procesów kadrowych

- Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word)

- Dobra znajomość prawa pracy (z uwzględnieniem rozliczania i ewidencji czasu pracy), ubezpieczeń społecznych

- Minimum roczne doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej

- Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność - Komunikatywność

- Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania

ZADANIA:

- Udział w procesach rekrutacyjnych

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

- Współpraca z księgową

- Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych

- Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych

- Nadzór i zarządzanie dokumentacją personalną związaną z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych

- Wydawanie zaświadczeń dla pracowników

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy zlecenie, aneksy, zaświadczenie itp.)

- Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy: urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych

- Sporządzanie zgłoszeń do ZUS

- Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb ZUS oraz GUS - Monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań

- Współpraca w zakresie medycyny pracy oraz BHP

- Inne prace biurowe

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę na cały etat

- Elastyczne godziny pracy

- Wynagrodzenie 4000 zł netto

- Przyjazne i komfortowe warunki prac

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem PRACOWNIK DZIAŁU KADR

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Kostuchna
ID: 635639775